Trávicí problémy

HOMEOPATICKÁ LÉČBA BOLESTÍ BŘICHA A ÚZKOSTÍ

Na začátku listopadu 2023 ke mně do ordinace přišla maminka s 12 letou dcerou, která posledního půl roku nemůže pít mléko, protože má po něm velké křeče v břiše a nadýmání. Když mléko nepije, tak bolesti břicha vůbec nemá. Mléko má ale moc ráda.

Další problém, který dívku trápí, jsou úzkosti o své zdraví, bojí se, že dostane rakovinu prsu nebo břicha. Úzkosti se objevily po shlédnutí filmu, kde zanikne Země. Od té doby se o zániku Země nemůže vůbec bavit, jinak si začne zacpávat uši, schoulí se do klubíčka a pláče.

Po podání homeopatického léku došlo ke zhoršení, křeče v břiše byly i po snězení bílého jogurtu, což dříve neměla, a první týden byla dívka hodně náladová. Pak se to uklidnilo. Měsíc po léku strachy už tolik neprožívá. Změnu vidí dívka hlavně v tom, že informace k nemocem už tolik nehledá (dříve ji někde píchlo a hned hledala na internetu, co to je). Při hovorech o ekologii, rozvoji umělé inteligence v budoucnu nebo rakovině si stále zacpává uši, ale už se nerozpláče a nezkroutí do klubíčka. Maminka také vidí změnu k lepšímu v tom, že se dcera projevuje s větší jistotou. Začala trochu víc sekýrovat své sestry a prosazovat si svou. Udržuje čilou komunikaci se staršími dětmi - to dřív odmítala jako nemožné.

Měsíc po léku se zkusila napít mléka a bolest břicha poprvé nepřišla, ale za pár dní se znovu napila mléka a křeče břicha se objevily.

Čekaly jsme bez opakování léku, protože po léku došlo ke zlepšení na psychické úrovni, což je v homeopatické praxi důležitější než zlepšení fyzických problémů. Ty se většinou začnou lepšit v následujících týdnech.

Níže sdílím email od maminky víc jak 2 měsíce po léku.

"Dobrý den, dcera úplně přestala mít bolení břicha po mléce, o svých případných obavách z nemocí mluví otevřeně, bez většího emočního zatížení, nijak se ve svých zdravotních obtížích nehrabe a nehledá na internetu, co jí je. Moc děkuji za pomoc!"

To je skvělá reakce na lék, po počátečním zhoršení se prvně zlepšily psychické problémy, pak i ty fyzické. Čekáme bez opakování léku.


PRŮJMY A NADÝMÁNÍ

Chlapeček, 9 let, kombinovaně postižený, tělesně i mentálně. Konzultace proběhla 18.1.2023. Chlapec je vývojově ve stavu devítiměsíčního dítěte. K tomu má od narození velké trávicí problémy. Trápí ho silná plynatost, má neustále velké nafouklé břicho. Před půl rokem mu zjistili četné afty uvnitř konečníku. Má zelené hlenovité průjmy, až 7x denně. Kvůli silnému refluxu mu byla zavedena výživová sonda do žaludku přes stěnu břišní. V noci se často budí, převaluje se a poplakává kvůli bolestem břicha. Moře mu velmi prospívá, tam mu vždy zmizí všechny trávicí problémy. 30.1.2023 mi přišla zpráva od maminky: "Krásné ráno přejeme. Bříško je sice mírně nafouklé, ale oproti tomu, co bylo před podáním Vámi doporučených homeopatik, je toto krása 😊 Vypadá to, že léčba asi funguje. V noci nekňučí, průjmu jsme se zbavili celkem rychle a vůbec celkově vypadá prostě lepší 😊" Do dnešního dne je chlapec zcela bez průjmů, což je poprvé za celý jeho život. 


PSYCHOGENNÍ ZÁCPA

Chlapec, 2 roky, trpí psychogenní zácpou, kdy dítě nechce jít na stolici, i když má nucení. Chlapec stále opakuje, že nechce bobek a zadržuje tak stolici, kterou mívá až po 8 dnech. Tuto zácpu má od října 2022. Když dostává Forlax (projímadlo), tak chodí na stolici co 3 až 4 dny. Před stolicí je vždy výrazně podrážděný, nespokojený a unavený. V den podání homeopatického léku šel na stolici, maminka přestala podávat Forlax, a od té doby chlapec chodil na stolici denně. Po několika týdnech byl chlapec na povinném očkování, po kterém se mu zácpa opět vrátila. Psychika se také zhoršila, pláče, je až hysterický. Maminka ho v takovém stavu nemohla ani poslat do školky. Na stolici nebyl už několik dní.

Níže sdílím zpětnou vazbu maminky den po podání léku.

"Dobrý den, paní Červená. Píši dle domluvy. Syn se po podání homeo psychicky dost uklidnil. Hrál si jako obvykle, bez stresu celé odpoledne, až pak před samotným kakáním plakal, ale díkybohu se vykakal. Děkuji" 


HOMEOPATICKÁ LÉČBA PRŮJMU

Žena, 34 let, trpí již několik týdnů na silné průjmy. Musela kvůli tomu být na několik hodin hospitalizovaná v nemocnici kvůli dehydrataci. Chodí na stolici několikrát za hodinu. Průjem není nijak ofenzivní, ani ji nebolí břicho. Možná příčina je užívání několika antibiotik po sobě v posledních měsících. Po podání homeopatického léku průjem ihned ustal a po zbytek dne žena nebyla na stolici ani jednou. Následující den byla na stolici 6x, stolice byla nadále průjmovitá, tak jsme lék opakovali. Další den byl průjem nadále beze změn, tudíž byl podán stejný lék ve vyšší potenci, který dokončil léčebný proces. Od té doby je žena zcela bez problému, stolici má normální, jednou denně.

Paní mi napsala recenzi, tak ji zde sdílím :)

"Paní Natalka mi moc pomohla při mem zdravotním problému. Měla jsem 2 operace po sobě a hodně antibiotik po sobě. Měsíc jsem nevěděla co mi je a cokoliv jsem snedla a vypila, ze mě vyjelo. Šla jsem i za den 40 krát na záchod a byla už zoufalá. Na doporučení jsem se na Natalku obrátila….. vyslechla vše a doporučila mi lék. Ten den co jsem ho vzala, jsem nesla na záchod ani jednou Pak jsem to vše pokazila pitím koly, ale Natalka mi dala další postup a pak ještě změnu leku a zázrak. Jsem už v pořádku Doktoři měli napřed podezření na salmonelu, pak zánět střev. Ale po výsledcich krve a vyteru vše v pořádku. Takže jen moje telo potřebovalo dat dohromady"