Jiné


HOMEOPATICKÁ LÉČBA ČASTÉ NEMOCNOSTI A BOLESTÍ HLAVY

23. února 2023 jsem řešila případ čtyřicetiletého muže, kterému se rapidně zhoršilo zdraví po prodělání COVIDU z února 2022. Od té doby začal být často nemocný, měl opakovaně angínu. K tomu se přidala výrazná únava a bolesti hlavy, na které nikdy předtím netrpěl. Bolesti hlavy se objevují zejména na konci pracovního týdne, kdy je výrazně unavený. Často musí jít spát kolem 18 hod. Únavu cítí i ráno po probuzení.

První měsíc po podání homeopatického léku se muž cítí výrazně lépe, nebyl nemocný, nebyla bolest hlavy, vše se vrátilo do původního stavu před onemocněním na COVID.

Před 2 týdny muž dostal poprvé virózu od užití léku (tedy po necelém roce), do té doby nebyl vůbec nemocný, stále bez bolesti hlavy. Na virózu nebyl potřeba žádný homeopatický lék, měla mírný průběh. Muž se nadále cítí výrazně lépe. Nadále čekáme bez opakování léku. 


HOMEOPATICKÁ POMOC PŘI TĚHOTENSKÝCH NEVOLNOSTÍ

V prosinci 2023 jsem řešila případ ženy se silnými těhotenskými nevolnostmi, kterými trpí poslední 2 týdny, tedy od 5. týdnu těhotenství. Nevolnost cítí neustále po celý den, lepší to je venku na čerstvém vzduchu. Musí mít stále něco v žaludku, aby se nevolnost dala vydržet. K nevolnosti se přidalo silné slinění, žena si musí často odplivnout.

Po podání jedné dávky léku přišlo krátkodobé zhoršení nevolnosti, ale hned druhý den ráno po léku žena necítila žádnou nevolnost, což za poslední týdny těhotenství nezažila. Přes den cítí nevolnost jen občas, rozhodně ne po celý den. Také se výrazně zmírnilo slinění, už skoro nemusí odplivávat.

Nyní to jsou 2 týdny po podání léku a celkové zlepšení žena udává o 90%, může normálně fungovat v domácnosti a starat se o svoji holčičku.  


NEDOSTATEČNÁ LAKTACE

Žena, 26 let, od porodu má málo mléka, musí své miminko dokrmovat. Také ji trápí ragáda (krvavá prasklina) na pravé bradavce, která je při kojení velmi bolestivá. Konzultace proběhla 4 týdny po porodu, laktace je po celý čas stejná. Žena do 4 dnů od podání homeopatického léku začala plně kojit a ragáda se zahojila.