Reference

"Paní Červenou velmi doporučuji, úspěšně pomáhá naší rodině s akutními i dlouhodobějšími problémy. Homeopatie v rukou někoho, kdo ji umí správně použít, je opravdu zázrak. Děkujeme!"  

Lenka, 31 let


"Paní Červená, chci Vám moc poděkovat, že jste mi věnovala svůj čas a pomohla mi pomocí homeopatik dostat se z těch největších depresí, které jsem kdy zažívala. Pomohla mi opět postavit se na nohy a jsem vděčná, že i vím, jak skutečně fungují a zabírají."

Viola, 19 let


"Na paní magistru jsem se obrátila z důvodu oslabené imunity syna. Po zánětu močových cest s následnou druhotnou infekcí, kdy měl týden v kuse velmi vysoké horečky, dostala imunita dost zabrat a následně ho celý podzim trápily neustále se opakující virózy s úporným kašlem, na který dobře nezabírala běžná léčba. Po homeopatikách, které nám doporučila paní Červená na základě konzultace, se situace výrazně zlepšila. Od léčby (v tuto chvíli je to měsíc a půl) se prozatím kašel nevrátil a syn nebyl nemocný, a to dokonce ani v předvánočním období, kdy se to ve školce i všude kolem nás virózami jen hemžilo. Zatím mám pocit, že nám tento cílený homeopatický zásah pomohl, snad efekt vydrží i nadále. Moc děkujeme."

Ivana, 40 let


"Zkušenost s homeopatií mám poprvé s léčbou mé dcery, která měla ekzém, který se pravidelně vracel. V poslední fází už to bylo opravdu zlé a po homeopatické léčbě máme už rok od ekzému klid. Velice dobrá zkušenost, homeopatickou léčbu mohu všem doporučit."

Zdena, 39 let


"Paní Červená pomohla mé dceři zbavit se téměř úplně potíží s močovými cestami a úplně s bradavicí. Je pečlivá, trpělivá, umí propojovat souvislosti a vybrat ten správný lék. Zároveň umí postup srozumitelně vysvětlit. Děkujeme."

Jana, 43 let  


"Paní Červená je velmi vstřícná a chápavá, vnímá věci v souvislostech. Před dvěma lety se u dcery projevila epilepsie (zahledění), bývala ze školy velmi unavená, mnohdy ani, kvůli únavě, častým bolestem v krku či kvůli kašli, do školy nešla. Díky lékům, jejichž množství se stále navyšovalo, se nemohla soustředit, nefungovala paměť (nešlo se naučit násobilku), byla často zmatená a bez energie, nic ji nebavilo, nemluvila. Po podání homeopatik byl první týden zkouškou pro všechny. Střídání urputné bolesti hlavy, v krku, únavy až malátnosti. Následně se vše velmi rychle začalo dávat do pořádku. Po takřka půl roce je dcera energická, upovídaná. Za onu dobu nebyla nemocná a školu zvládá na jedničku. Velmi děkuji za úžasný přístup a neskutečnou pomoc, která mi vrátila dceru!" 

Michala, 38 let


"Již dvacet let mne trápila chladová alergie, jejímž nejvíce obtěžujícím projevem byl dráždivý až dávivý kašel. Nejvíce ráno po probuzení, kdy mi při prvních pohybech až bublalo v průduškách a večer po ulehnutí. Při akutních problémech jsem celé dny prokuckala, že se mi špatně mluvilo i dýchalo. Je to již čtyři měsíce od podání léku, kdy se můj stav vyhrotil, a asi týden byl opravdu obtěžující nejen mě, ale i okolí, pak se ale kašel ani ranní bublání už neobjevilo. Poslušně piji kávu bez kofeinu, ač chuť na klasiku by byla, ale určitě to stojí za to to vydržet. Děkuji za velikou pomoc!"

Michala, 38 let


"S pani Červenou sme riešili niekoľko zdravotných problémov u syna - častá nemoc, boľavé bříško a bradavice na rukách. Po dôkladnej konzultácii a nacítení sa nám pani Červená odporučila homeopatika, ktoré synovi zabrali a problémy vymizol. Sme za to veľmi vďační.

Pani Červená nám pomohla aj s liečbou dcérkinej histamínovej intolerancie a kožnej mastocytózy. Po použití homeopatík dcérka toleruje väčšinu jedál a môže sa relatívne normálne stravovať. Nepociťuje tak častú bolesť bruška a kŕče, ako bývalo zvykom predtým. Služby pani Červenej odporúčame všetkým, ktorých trápia zdravotné problémy. Ďakujeme"

Petra, 43 let