Psychické problémy

HOMEOPATICKÁ LÉČBA BOLESTÍ BŘICHA A ÚZKOSTÍ

Na začátku listopadu 2023 ke mně do ordinace přišla maminka s 12 letou dcerou, která posledního půl roku nemůže pít mléko, protože má po něm velké křeče v břiše a nadýmání. Když mléko nepije, tak bolesti břicha vůbec nemá. Mléko má ale moc ráda. 

Další problém, který dívku trápí, jsou úzkosti o své zdraví, bojí se, že dostane rakovinu prsu nebo břicha. Úzkosti se objevily po shlédnutí filmu, kde zanikne Země. Od té doby se o zániku Země nemůže vůbec bavit, jinak si začne zacpávat uši, schoulí se do klubíčka a pláče.

Po podání homeopatického léku došlo ke zhoršení, křeče v břiše byly i po snězení bílého jogurtu, což dříve neměla, a první týden byla dívka hodně náladová. Pak se to uklidnilo. Měsíc po léku strachy už tolik neprožívá. Změnu vidí dívka hlavně v tom, že informace k nemocem už tolik nehledá (dříve ji někde píchlo a hned hledala na internetu, co to je). Při hovorech o ekologii, rozvoji umělé inteligence v budoucnu nebo rakovině si stále zacpává uši, ale už se nerozpláče a nezkroutí do klubíčka. Maminka také vidí změnu k lepšímu v tom, že se dcera projevuje s větší jistotou. Začala trochu víc sekýrovat své sestry a prosazovat si svou. Udržuje čilou komunikaci se staršími dětmi - to dřív odmítala jako nemožné. 

Měsíc po léku se zkusila napít mléka a bolest břicha poprvé nepřišla, ale za pár dní se znovu napila mléka a křeče břicha se objevily.

Čekaly jsme bez opakování léku, protože po léku došlo ke zlepšení na psychické úrovni, což je v homeopatické praxi důležitější než zlepšení fyzických problémů. Ty se většinou začnou lepšit v následujících týdnech.

Níže sdílím email od maminky víc jak 2 měsíce po léku.

"Dobrý den, dcera úplně přestala mít bolení břicha po mléce, o svých případných obavách z nemocí mluví otevřeně, bez většího emočního zatížení, nijak se ve svých zdravotních obtížích nehrabe a nehledá na internetu, co jí je. Moc děkuji za pomoc!"

To je skvělá reakce na lék, po počátečním zhoršení se prvně zlepšily psychické problémy, pak i ty fyzické. Čekáme bez opakování léku.


PŘÍPAD OPAKOVANÝCH ANGÍN A ÚZKOSTÍ

Chlapec, 7 let, konzultace proběhla 22.6.2023. Chlapec trpí na opakované angíny od prosince 2022, které má jednou za měsíc. K tomu je velmi bojácný a úzkostný. Skoro každou noc má noční můry. Níže sdílím zprávu od jeho maminky měsíc po léku.

"Hezký den, paní Červená, dnes jsme se měli ozvat, jak zabral lék! A musím uznat, že zabral! Angína od té doby žádná, dokonce syn nechytil virózu od mladšího bráchy. Psychika taky lepší, špatné sny ještě občas má, ale určitě míň častěji a je zase víc samostatný (na záchod chodí sám atd.) Takže moc moc děkujeme, myslím, že jste se přesně trefila.Přejeme krásné léto!" 


HOMEOAPTICKÁ LÉČBA A PORUCHY CHOVÁNÍ

Chlapec, 7 let. Konzultace proběhla 28.9.2023. Chlapec má sociální poruchy chování, trpí na nezvladatelné záchvaty agrese a hyperaktivitu. Od mala ho baví rozbíjet věci, rozřezal rodičům na zahradě bazén, rozbíjí všechny hračky. Je výrazně tvrdohlavý a nepřizpůsobivý. Když má vztek, tak kouše sestru, i cizí děti. Ve škole nechce spolupracovat. Chování se výrazně zhoršilo na letošním letním táboře, odkud ho poslali domů, protože byl nezvladatelný.

Níže sdílím zpětnou vazbu od maminky pár týdnů po podání homeopatického léku z dnešního dne.

"Dobrý den paní Červená, chci Vám jen napsat ze syn se dle mého názoru a názoru paní družinářky hodně zlepšil. Dokonce o víkendu byl na velké oslavě narozenin bez rodičů a proběhlo vše úplně v klidu. Moc Vám děkuji a doufám ze se synovo chování bude stále uklidňovat. Pěkný den!"